Pravidla

Tady jsou základní body k nadcházejícímu ročníku 2018/2019 a shrnutí pravidel, kterými se bude NHL Jablonec řídit. 

1) Přihlášené týmy a kontakty na vedoucí týmů

      AHA JABLONEC N.N.   - Láďa Martinčík 725536944 
      XXX                          - Michal Belda 604114951
      VRD SEVER 92           - Michal Vala 607593383
      GAS LIBEREC             - Míra Helm 602410766
      HC Rope Technology   - Petr Salaba 776183242

2) Termíny zápasů a cenové podmínky nastavené TJ HC Vlci

      Termíny zápasů jsou vždy soboty s časy, které se odvíjí od zápasů áčka Vlků. V případě, že Vlci hrají doma, máme volný termín 20:30-22:30. V případě, že nehrají, tak jsou dva termíny a to 17:45-19:45 a 20:00-22:00. Během zápasu je jedna úprava ledu po druhé třetině. Platby za led si řeší každý tým sám s ledařem a platí se 1800,- za hodinu ledu vč.šatny atd. Samozřejmostí je doklad, který vám ledař vystaví při platbě a o jeho podobě se domluvte přímo s ledařem.

3) Pravidla a rozhodčí

     Budeme hrát podle platných pravidel ČSLH, které jistě všichni známe. Jestli je někdo nezná, tak nevadí, protože si platíme rozhodčí, kteří nám podle nich budou pískat. Rozhodčí budou stejně jako loni a tzn. že budou pískat ve dvou lidech a zajišťují kompletní servis včetně časomíry. Peníze si vybírají během zápasu nebo
po něm a domluvu o vystavení dokladu si řeší každý tým sám. 
     Rozhodčí budou dohlížet na to, aby jsme sezonu odehráli v duchu fair play a hlavně pro radost ze hry. Sezona 2016/17 proběhla bez excesů a výraznějších prohřešků, ale kdyby letos k něčemu závažnějšímu došlo, proběhne kolektivní řešení problému vedoucími týmů. To znamená, že v případě provinění hráče nebo něčeho podobného, se k danému vyjádří všichni vedoucí a podle toho se pokusíme domluvit jako lidi na řešení popřípadě trestu. To se týká i případných námitek na sestavy jednotlivých týmů a jiné. Věřím, že takové věci nebudeme muset řešit vůbec nebo, že jich bude minimum.

4) Sestavy týmů

S vedoucími týmů jsme se shodli, že sestavy budou bez registrovaných hráčů a to i hráčů, kteří v kraji pravidelně nenastupují, ale jsou součástí týmů. Pro ty naše soutěž asi není. V případě, že takové hráče v týmu někdo má, tak budeme řešit schválení zařazení hráče do sestavy vždy se soupeřem. Co se týká půjčování hráčů, tak vzhledem k odkládání a přesouvání zápasů, které je pro každého nepříjemné, je povoleno. Je lepší si zahrát proti improvizované sestavě než vůbec. Toto už se nebude tolerovat v play off, aby někdo nebral více medailí :) 

5) Rozpis zápasů

Rozpis zápasů bude aktualizován vždy co nejvíce dopředu a to nejpozději 2 týdny předem. Aktuální rozpis bude na těchto stránkách www.nhljablonec.cz, které fungují hlavně pro tento účel. Případné změny termínů a jiné prosím řešte s co největším předstihem s vedoucím soutěže v případě, že nebude dostupný tak s vedoucím soupeře, ať je možné jednat a popřípadě domluvit náhradu.

Věřím, že i při nastavení tohoto minima pravidel, bude naše soutěž přinášet hlavně radost ze hry a smích :)

Váš vedoucí soutěže M. Belda

 

Naši partneři

logo_tim.jpg                     hcvlcicz.jpg        logo.png